DNI DOBROVOĽNÍCTVA V ZUBÁKU

Naša škola sa zatiaľ ako jediná organizácia z okresu Púchov zapojila do Dní Dobrovoľníctva 2011. Pedagógovia, zamestnanci školy a žiaci, sa rozhodli urobiť niečo užitočné nielen pre svoju školu, ale aj obec. V rámci svojich dobročinných aktivít si predsavzali vyčistiť areál školy, upratať vnútorné i vonkajšie priestory kostola a pastoračného centra, aktualizovať informačnú tabuľu pri obecnom úrade. Ak máte čas a chuť príďte nás  podporiť i Vy a urobiť tak niečo prospešné pre obec. Vaša pomoc a podpora sa nám zíde a spoločne toho urobíme viac. Dni Dobrovoľníctva sa v obci Zubák budú konať dňa 23.septembra 2011 v čase od 10:00 do 18:00 hod.  Povinnosť nie je zúčastniť sa na akcií od začiatku, prísť môžete kedykoľvek počas dňa. Škola sa postará o občerstvenie. Deň zakončíme spoločnou opekačkou. Tešíme sa na Vašu účasť.

Návrat na úvod